| CaTaLyN_3142 a întrebat:

Am 14 ani.
La cati ani credeti ca ar fi bine sa-mi incep viata sexuala?love struck
va rog sa nu faceti mişto!sad

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

La cati ani? cand ai o partenera sigura, cand sti tu ca e momentul asta poate fi oricand da momentan zic eu la 14 ani sa stai frumos unde esti. mai incolo ai timp.sa mai treaca cativa aniwinking

9 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

@ctiniut esti idiot? auzi ce spui acolo?
ma de la 17-18+ merge mai putin nu stiu astia sunt incosntienti si vor sa fie la moda:-J si fetele si mai proaste ca ii lasa dar asta e...

| Dash a răspuns:

Mai bine asteapta pana la 18 (de la 18 in sus).

| Sperman a răspuns:

Esti virgin inca, ce rusine! Eu la 12 ani am avut primul fiu. laughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cand simti ca esti pregatit si o iubesti pe partenera happy
Dar sa va protejati sa nu apara alte probleme
Pa

| Acaikus a răspuns:

Pai nu stiu d obicei nu se poate spune la ce varsta anume ai voie sau adica ar trebui sa incepi dar dupa mine ar fi 16- 17 ani nu stiu acum daca ti se intampla mai devreme nu-i nimic eu cam asa zic ca ar trebui sa incepi viata sexuala funda?big grin

| deejay_3315 a răspuns:

Ti au dat tuleii mai? daca nu mai asteapta un an doi laughing

| axaal20 a răspuns:

Mai asteaspta sa mai creasca stremeleagul
sa faci sex dupa ce te barbieresti prima oara

| Caty_8634 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa ti'o incepi dupa varsta de 17 anihappy

| ctinionut a răspuns:

In primul cand vei avea ocazia sa faci sex protejat, nu exista o varsta anume la care sa-ti incepi viata sexuala