| MoonLight7 a întrebat:

Am 14 ani si de 2 saptamani mi s-a terminat menstruatia si acum am observat cateva picaturi de sange pe slip. Din ce cauza poate fi?sad (aa si mentionez sunt virgina)

Răspuns Câştigător
| Mariana_4529 a răspuns:

E normal...nu te speria din causa asta e doar cà dupà menstruatie chiar dacà ti s-a terminat cu 2 saptàmini in urmà poti gàsi pe slip citeva picàturi de singe. nu e nimic grav...

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o sangerare de ovulatie. Nu e nimic grav, atata timp cat se limiteaza la cateva picaturi de sange o data pe luna, cam la jumatatea distantei intre doua menstruatii.