| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si is baieti carora le place de mine, desi vor numa sa faca sex, nu mai sunt baieti normali in lumea asta? fiecare baiat pe care l-am cunoscut vrea numa sex deci acum am un prieten de 18 ani si el e mai matur si mi-a zis sa-i spun cand mis pregatita sa fac dragoste cu el dar mi-e frica mai sunt virgina si ma tem doare foarte tare dezvirginarea? va rog sa imi raspundeti.Multumesc mult!

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Băiat normal = băiat care vrea ŞI sex.
Tu, însă, nu eşti anormală doar că încă nu ai o vârstă necesară. Trăieşte-ţi copilăria. Nu te vei mai întâlni cu anii aceştia.

| unione a răspuns:

Mai asteapta, corpul tau nu este pregatit pentru. asta. De unde stii ca vroiau numai sex? poate vroiau SI sex. Si nu are leg varsta, pentru ca cu cat e mai matur, cum spui tu, cu atat mai mult are nevoie si de relatii sexuale. Cel mai bine e sa mai astepti sa ai o relatie, macar un an

| Ela_PuRpLe a răspuns:

E si normal sa iti fie frica, mai ales ca ai doar 14 ani si nu e deloc o varsta potrivita pentru inceperea vietii sexuale.Acum esti in crestere, traieste-ti copilaria, nu te maturiza asa de repede.Pt sex ai timp toata viata, mai astepta pana cand esti pregatita si fizic si psihic.

| Andreia1 a răspuns:

Hei ai 14 ani
ai toata viata in fata. o sa vina si baiatul ala in viata ta care nutsi vrea doar corpul. ci sufletul tau. si no sa te intrebe daca vrei sa faci sex cu el laughing. Nu te lasa pacalita de baieti fiindca ei vor doar sex.

| gagica a răspuns:

Esti prea mica pentru sex e inca o virsta frageda tu te grabi sa fii dezamagita in viata sexuala.

| belltech a răspuns:

Indiferent cat de tare ar durea oricum ai sa o faci o data si odata. Daca vrei sa-ti mai treaca din frica, ia un lichior/vin alb/rosu inainte, ceva sa te mai dezinhibi. Si la varsta aia, da, baietii vor doar sex, chiar si la 18 ani. Abia dupa 25 mai vor si altceva.

| andreea_1337 a răspuns:

Da doare dar treci peste asta, odata si odata tot trebuie sa o facihappy dar ar trebui intai sa te gandesti la consecinte.cum ar fi esti destul de matura sa faci asta? prietenul tau te vrea doar pentru lucrul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai,, da dezvirginarea eu o etapa a adolescentey foarte grea,, si varsta permisa pentru a face sex este de 14 ani
dar indicat este sa incepi viata sexoala la 16 ani cand oragnul emai dezvoltat,,, acel baiat vede ca tu ratzy bine., si il faci sa se simta bine.,, asa ca nu te lasa pacalita(acesta e sgatul meu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda cam la varsta asta multi tineri isi incep viaya sexuala din viua de azi da sa nu iti para rau mai incolo sfatu meu ii sa mai astepti macar varsta de 16 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fata ce naibasi eu am 14 ani. dar nici nu ma gandesc la sex ce naiba fata? lasa-i dracu de baieti ca sunt ei frumosi dar cu 2 fete.stai linistita in banca ta si lasa tu sexul ca vei regreta apoi.mai ai timp asa cum mai am si eu.eu mi-as dori sa fac dupa majorat dar la varsta asta nici nu imi trece prin cap de lucrul asta.

| tysk a răspuns:

Buna. id meu : sorin_tisk add nu vei regereta