| Andrada9 a întrebat:

Am 14 ani si iubitul meu vrea sa ma sarute pe gat. Evident ca in acel moment va veni si randul meu sa o fac.
El vrea sa imi lase semn, mai mult decat un sarut vrea o muscatura.
Iar eu nu am nicio idee cum sa fac asta. Am citit multe alte comentarii legate de subiecte de genul, dar tot nu m-am lamurit.
In timp ce il sarut sa ajung usor la gatul lui si sa il musc usor? Si cum sa fac asta?
E posibil ca de la asta sa se ajunga la ceva mai mult? Nu as vrea asta. Doar un sarut si niste atingeri nevinovate. Nu ar fi o problema nu?
Va rog, am nevoie sa stiu toate astea. Dau fundita, daca primesc raspuns la toate intrebarile detaliat. Mersi

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Ah, baietii astia cuceritori happy. Crezi ca o sa te simti bine cu semnul pe gat? Daca nu, poate sa-ti faca un un semn acolo unde nu-l vedeti decat voi. Poti sa-l lasi sa te muste de umar. Explorati impreuna. O sa aflati cand e placere, cand incepe sa ramana semn si cand incepe sa doara. Luati-o treptat.

Pe gat, spune-i ca vrei sa-ti placa, nu sa te doara / sa-ti ramana semn.

Incepe si tu cu umarul. E mai usor de muscat si drumul de la buze e mai lung. Cum se face? Singura poate poti da gres (desi am mari dubii). Impreuna e mai usor. O sa vezi ce face el si ai deja un model pentru inspiratie. Cand e randul tau, o sa vezi si o sa simti ce parte vrea sa-i atingi, daca mai vrea.

Ca sa vada lumea ce e cu voi nu trebuie sa va stampilati. E de ajuns sa va vada, de mana, cum radiati de fericire si cum va simtiti bine impreuna. Se simte foarte tare sa stii.

> E posibil ca de la asta sa se ajunga la ceva mai mult?
E clar ca ati inceput o noua calatorie. Nu? Acuma depinde in cat timp vreti sa ajungeti la destinatie. Pana la sex aveti insa de mers, faceti pauze si explorati. Vorbiti si stabiliti cat si cum faceti. Din ce spui imi dau seama ca aveti un mod sanatos de a comunica. Vorbiti inainte pana unde mergeti si apoi treceti la fapte.

Bucurati-va impreuna!

1 răspuns:
| FataȘarpe a răspuns:

Musca si suge, asa cum beau eu sangele muritorilor.
Si acum serios. Chiar asta e tot ceaa ce trebuie sa faci (stiu ca faceam asta pe mana #foreveralone).
Si sa ai grija ca belesti *** daca te prind ai tai cu semnul pe gat.