| myxtape a întrebat:

Buna am 14 ani si prietena 13 vrem sa facem sex si suntem virgini amandoi vreau si eu pareri doare cand se rupe pielita

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 14 ani iti cade toata puta cand se rupe pielita.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce faci sex baitel? Ca la 14 ani ai doar un degetel, nu penis, in plus, este mult prea periculos joaca de-a sexul, acnd sunteti atat de mici.

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti cam mici pentru sex. Asteptati sa mai cresteti si apoi puteti face sex cat vreti voi.

| TanteMarianne a răspuns:

Mai asteptati un an doi. Oricum daca vreti neaparat ia-ti un prezervativ de la supermarket.Din pacate nu pot sa te invat cum sa ti-l pui.Adica nu am cum sa-ti arat, pentru ca-s fata si nu am scula si chiar daca as fi fost vreun fat frumos din lacrima tot nu aveam cum sa-ti arat.
Oricum mult noroc.

XXX pace si PREZERVATIVEEEEE XXX
si lubrifiant,

| TanteMarianne a răspuns:

Daca vrea si anal iti trebuie si niste lubrifiant.Si la oral e fain daca ai prezervative cu arome.stii tu piersica,ananas,mar, capsuna, vanilie, ciocolata, caramel(preferata mea).

| Cannibal a răspuns:

În primul rând așteaptă sa îți mai crească cocoșelul și ei creierul.
Dar totuși dacă vrei un contact sexual nedureros cel mai bine ar fi ca pentru început să îi bagi toată mână, nu contează dacă zice "oh nu mai pot de emoție" tu bagă mâna mai adânc arată-i cine-i sefu! Bafta la joaca copii!

| RaulMA a răspuns:

In primul rand protejati-va! In al doilea. Sunteţi cam mici sa o faceţi. Dar daca voi credeţi ca sunteţi pregătiţi, nu are nimeni ce sa va facă. Te referi la fata cand se dezvirgineaza. La primul contact cu penisul. Indicat e sa te joci cu degetele. Prima data. Sa o dezvirginezi. Ii scazi din durerea ce ar fi cand ar fi cu penisul. Aveţi grijă si nu va forţaţi. Aveţi timp. Daca o doare ai iti spune sa te opresti. Opreşte-te, dar in rest, nu are ce sa meargă prost. Protejati-va! Have fun! laughing