| Puiu_3680 a întrebat:

Am 14 ani si sunt clasa a 8a.Imi place de o fata de o fata putin mai mica 13 ani. Anul trecut o mai tineam de gat, de mana dar fara sa fiu cu ea, adica ne tineam si nu zicea nimeni nimic.De la un timp totusi parca ar vrea sa imi spuna sa stea cu mine.Eu cred ca eu as trebuii sa fac primul pas. Voi ce ziceti si cum as putea sa-i spun ( prin intermediul unui coleg, pe mess, la telefon, printru-n biletel sau fata in fata etc.)Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Parerea mea este ca ea te place.happy si asteapta sa faci tu primul pas.
fetelor nu le place sa faca primul pas.

FA-L TU!
fata in fata.

pentru ca asa vezi cum reactioneaza.
pe mess. degeaba. nu vezi expresia fetei.
daca a surprins`o placut sau nu.

deci eu spun sa ii spui in fata ca o placi.happy

multa baftabig hug

funda?love struck

6 răspunsuri:
| anca174 a răspuns:

Fata in fata e cel mai bine.

| anca174 a răspuns:

Daca iti e rusine sau greu fata in fata poti sa ii spui pe mess sau la telefon, dar spune-i tu nu un coleg

| Puiu_3680 explică:

Multumes pentru raspunsuri! Asa o sa fac. Fata in fata

| Sayah a răspuns:

Un biletzel.ar fi romanitic. poate hartie roz?

| LiaXdd97 a răspuns:

Si eu am 13 ani, mi-ar placea daca mi-ai spune in fata, cred ce e mai romantic. sper sa te ajute parerea unei fete

| allysor_7442 a răspuns:

Daca tot va placeti,eu zic ca merita sa incercati. app... te sfatuiesc sa-i zici fata in fata, chiar daca poate pare mai greu, asa e cel mai binewinking