| Diaa_8436 a întrebat:

Buna am 14 ani si sunt din Gl am un prieten din Braila e fff aproape are 17 ani si suntem impreuna de aproape o saptamana

i.am dat nr de tel si vb si p mess

dar parca nu e de ajuns

dar nu stiu ce sa zic parca simt ca nu ma iubeste mereu pe mess imi spune multe chestii frumoase

si la tel nikiodata nu vb doar take si asteapta sa. l intrebare eu

el cica isi doreste sa ma vada si vrea sa ma duk eu la braila

mie mi se pare mai frum si mai corect ca baiatu sa vina la fata

si nu fata sa mearga la baiat

da ma rog... faza care ma doare cel mai tare e ca eu il iubesc prea mult si simt ca el nu ma iubeste

adica noj si p mess si la tel nikiodata nu spune tbx

doar l.am intrebare si eu odata din curiozitate p mess daca ma iubeste si chipurile a zis da

si la tel mereu imi zice la finalul convorbirii te pup...doar atat... ce asteapta doar eu sa il intrebarethinking

va cer si eu parerea pentru ca si la intrebarile anterioare mi.ati fost de folos

Voi ce credeti ma iubeste sau doar isi bate joc?

Multumesc anticipat:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Pai faza e ca. a trecut prea putin timp, o saptamana, cum sa iti zica ca te iubeste, iubesti o persoana dupa ce o cunosti mai bine, de moment intre voi nu e iubire ci o atractie, si ai putea sa ii spui, ca, chiar daca poate el considera ca esti asa de moda mai veche, dar ca tie ti se pare cel mai corect sa vina el al tine, daca intr-adevar tine la tine cat de cat.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai si ai vrea sa iti zica (,)ca te iubeste daca nu o simte?
poate tu nu il atragi atat de mult, poate el realizeaza mai bine ca tine ca dupa o saptamana va cunoasteti... dar nu suficient de bine.
nu are cum sa te iubeasca ci doar sa tina la tine. sa fie atasat de tine, sa va faceti planuri, sa radeti impreuna.
dar nu ii cere prea mult...cand o sa simta nevoia sa iti zica (,)ca te iubeste o sa o faca. deocamdata nu te grabi cu pusul sufletului si sperantele prea mari. e doar o saptamana.
iti trebuie luni, ani ca sa cunosti bine pe cineva si sa zici ca nu poti trai fara el/ea.
galati-braila.
sunt judete vecine. el are 17 ani, mai descurcaret, normal ar fi sa vina el la tine.mai asteaptati ceva timp-o luna cam asa. sa vedeti cum va intelegeti... dar iti zic:e un inceput de atasament.nu e nici macar inceput de dragoste...

| TąNyą a răspuns:

N-are cum să te iubească aşa cum nici tu nu-l iubeşti poate doar îl placi, dar mai mult e o atracţie. Până nu-l vezi în realitate n-ai cum să-l iubeşti. O relaţie pe net nu e iubire adevărată doar ceva virtual.

FantaSZy.

| Damian a răspuns:

De cate ori v-ati vazut ca sa zici ca iubesti

| georgianaionescu a răspuns:

Pai daca este vorba ca nu va vedeti... eu cred ca nu exista iubire din partea lui. si tu poate ai prins drag de el.deodata ce nu va stiti doar prin poza nu cred ca ar putea sa iubeasca.