| Razvi2033 a întrebat:

Am 14 ani si unei fete ii place de mine. In prima faza am refuzat-o pentru ca mi se parea prea timida si retrasa. Dar acum am început sa o plac... oare sentimentul mai e reciproc? Apropo eu am refuzat-o acum o saptamana si câteva zile... Oare mai am sanse?

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

hee hee sigur ca ai sanse mai Razvi! doar nu ai refuzat-o acum un an!
succes happy

4 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Mai greu...ca e placerea e prea apropiata de refuz..si dac lasi sa treaca timpul iar nu e bine..asa ca arunca-te in batalie laughing deci spune-i ca aveai o problema in familie si nu erai pregatit.Iar dupa aia ai spui ca vreti sa va cun si again ceri prietenia.

| Vektor a răspuns:

Probabil ca da.
du-te si baga-te cu ea in seama happy

| raulbos123 a răspuns:

Esti un **** nu te vrea i sa-ti dea foc la casa