| yonel321 a întrebat:

am 14 ani, si vreau sa fac o fata de 15 ani sa ma placa, fara ai da impresia acesteia ca o plac, pentru ca stiu, ca daca ii spun ca o plac, ma dezavantajeaza.in final intrebarea mea este:cum o pot face sa ma placa, cu ce gesturi, cum procedez?

1 răspuns:
| w7dragon a răspuns:

Sall,nu prea ai cum sa faci o fata sa te placa dar poti sa vezi daca e interesata de tine.Ca sa afli,vezi daca atunci cand te uiti la ea zambeste, se joaca cu parul, vezi daca atunci cand se uita la tine i se maresc pupilele(daca i se maresc sigur te place). Altceva ce sa zis Succes.