| yonel321 a întrebat:

am 14 ani, si vreau sa fac o fata de 15 ani sa ma placa, fara ai da impresia acesteia ca o plac, pentru ca stiu, ca daca ii spun ca o plac, ma dezavantajeaza.in final intrebarea mea este:cum o pot face sa ma placa, cu ce gesturi, cum procedez? dau funda. dar spuneti-mi va rog mult. dar s-o fac sa ma placa, fara sa-i dau impresia ca o plac.sau nu conteaza, macar s-o fac sa ma placa

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Fi amuzant imbracate frumos fa-o sa rada zambeste mereu.

| Candice a răspuns:

Pai nu ii spune ca o placi dar arata-i ca esti interesat tongue altfel nu se uita la tine daca nu stie ca simti ceva pentru ea. Fii dragut, de treaba, baga-te in vorba cu ea, invit-o undeva cu mai multi prieteni comuni. Succes happy

| elasexygagica a răspuns:

Date la ea o sa-i placalove struck sh fi impunatorlove struck