| Felicikag679111 a întrebat:

.am 14 ani simi place de 3 ani de un băiat...acum el are 17 si e plecat italia....vine la vara si vreau foarte tare sa fiu prietena lui...asta pentru căincă.imi place mult de el 2.nu am mai avut prieten 3.inafara de el nu ma prea intereseaza alti băieți chiar dacă multi miami propus întîlnire. Exista nici probleme...1.nu mai invata la noi la scoala, astfel încît ne vedem de vrio 2 ori pe săptămînă 2.lui ii place de o prietena de a mea care desigur e mai mare ca mine(15 ani) si cu care sa intîlnit o săptămînă 3. Mă tem se va întîlni din nou cu prietena mea si vor avea o relatie de succes 4.desi iam spus cal plac mai spus ce nu sint genul lui-ceea ce ma îngrijorează si mai mult...ce sa fac pentru al cuceri?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face nimic, baiatul ti-a spus clar ca nu te place, nu te umili mai mult.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul o place pe fata aia nu pe tine, te rog frumos sa nu-l perturbi altfel chem politia si hinghierii

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care sentimentele de atractie, de dragoste si iubire nu sunt reciproce nu se poate spera la realizarea unei relatii de natura afectiva. Fiindca tu nu corespunzi standardelor de a reprezenta femeia ideala din conceptia lui, nu apare nici sentimentul de atractivitate si cu atat mai putin de dragoste sau iubire din punctul lui de vedere.Trebuie sa te consolezi cu ideea ca nu te vrea si in acest caz sa accepti o alta persoana in viata ta. Multa sanatate.

| Felicikag679111 explică:

Ma asteptam la alte raspunsuri...ma rog...nu cedez eu asa usor...si nici n-am sa fac nimic....singur la mine va veni big grinDDDD