| barbi1996 a întrebat:

am 15 ani si acum o saptamana m-am despartzit de un baiat cu care avusem o relatzie de 3 luni el avea 17 ani...si mie imi place enorm de el insa eu totusi eram de acord sa ne despartim.in ultima zi ne-am certat ft. tare.insa a doua zi el mi-a scris pe net. vb ca de obicei cu pupe cu inimioare.si askultam intimplator acelashhi cintec...coom credeti inca ma mai iubeste?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie ce vrea de la tine ori e smecher ori se face victima.

Răspuns utilizator avertizat