| dream_1254 a întrebat:

Buna am 15 ani si am o problema penisul meu nu este drept ci indoit intr-o parte.Cine miar putea spune cum sa il indrept?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E genetic, nu ai ce face! Bucura-te ca esti sanatos si functional!
Altii o au in partea opusa tie, altii in fel si chip!

Important e sa stii sa te porti cu partenera! - adica sa fi curat, afectuos, tandru si sa conversati deschis despre toate cele dintre voi!

Tipele care au avut parteneri cu particularitatea ta, au confirmat ca nu le-a deranjat asta deloc, ci dimpotriva, a fost ok, dar cu conditia sa nu uiti si sa respecti cele de mai sus!

SuccessE!

13 răspunsuri:
| Tigrilă a răspuns:

Leaga un bat de el laughing

| Tigrilă a răspuns:

Glumeambatting eyelashes pai poate e indoit din cauza cum il tii in pantaloni. daca e indoit inspre stanga! "pune-l" in partea opusa! ai grija cum il tii in chiloti. am un prieten care rad toti de el ca il are de covrig laughing)

| Cezar_4681 a răspuns:

Uite... cel mai bine ar fi sa te prezinti la un urolog...Multi au aceeasi problema ca tine.winking

| Nik a răspuns:

Wow cam ciudat

| SunnyMidnight a răspuns:

Cu menghinalaughing

| midas92 a răspuns:

Cu Menghina tare raspunsu Flory laughing) bai du-te la un doctor si vezi ce zice ca nu e de joaca laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ciocanul...

| HelpBoy a răspuns:

Baga-i o lumnare in cap si dai foc.

| Ionut_8418 a răspuns:

Nu se impacienta atat de tare. fetelor le plac ''sculele'' nu tocmai perfecte!

| Pho3nix a răspuns:

Leaga-l de lustra si stai intins acolo.

| T30D0RA a răspuns:

Ciocanul e solutia! laughing

| Izzabelle a răspuns:

Tayetio si lipestetio la locrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun si daca are cineva penisul in jos ce trebuie sa faca? dar serios