| RALUPRINTESA a întrebat:

Am 15 ani si am sa va zic o poveste. Timp de 4 ani am fost in clasa cu un băiat cu care am început in ultimul an sa ma înțeleg super bine. Apoi ne-am mutat in aceeași banca. Timp de trei luni ne-am inteles super bine si am devenit cei mai buni prieteni. Daca lipseam o zi ma suna era îngrijorat râdeam mereu in ore si era super de treaba. Am ieșit de cateva ori in mall cu încă doi prieteni si odata singuri. Am fost la film si ne-am simțit bine.dar mie a început sa imi placa de el. In vacanța am mai vorbit iar acum l-am întrebat ce face si cum e la liceu. El a zis ca e super sa are prieteni si prietena subliniind acest aspect. Apoi m-a întrebat daca vreau sa ne vedem PTR ca ii e dor de mn. Eu am zis ca da. Abia aștept sa mergem. Întrebarea este crede-ti ca ma place? Ce ar trb sa fac?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Buna.
Din cate ai povestit sunteti doar prieteni. Pentru a-ti da seama daca te place intreaba-l lucruri gen cum mai sta cu dragostea, il iei in brate cand va intalniti, gen "buna", si la plecare. Stai mai apropiata de el. Bafta!
Fundita? c:

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E posibil sa te placa. Daca el nu are curajul sa te pupe, pupa-l tu.

| TheMiningSheep a răspuns:

Hey. Da un link la o poza cu tine si la o poza cu el si iti zic eu daca te place. (Eu stiu TOT laughing )
Dupa aia iti zic si cum poti observa la un baiat chestii de genu prin gesturi.