| Ghita0029838282 a întrebat:

Buna, am 15 ani și când stau in picioare, penisul mi se întărește chiar dacă e "mort" și când mă așez jos pe un scaun sau pe pat, se înmoaie.
Oare care ar fi problema? Ajutați-mă va rog

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu-i nici o problema, ai doar 15 anisori si este normal sa ai erectii spontane de 20-30 de ori pe zi.

| helpforyou a răspuns:

Ai un penis zdravan. Te tine doar cand stai in picioare.
Ai grija cand te scoate la tabla, vei oferi un spectacol pe cinste.

| Andra4862 a răspuns:

Esti in creștere nu e nicio problema

| LMichaell0308 a răspuns:

Stai linistit, daca nu te doare nu simti nimic rau e ok, esti in cresterewinking

| Ghita0029838282 explică (pentru LMichaell0308):

Am o durere ușoară la testiculul drept și erecția numai e la fell, oare din ce cauza?

| Sexolinul69 a răspuns:

Ai 15 ani, aia e problema
Semnat sexolinul69