| TantaEtanara a întrebat:

Buna!
Am 15 ani si imi place de un baiat din clasa mea.e foarte dragut si cred ca si el ma place.deci voi ce ziceti? sa ii spun in fata ca il plac sau sa ii ascund asta?
P.S:nu stiu daca am ales bine categoria.....iertatima daca am gresit

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa nu ii zici in fata ca il placi. Nu de alta, dar sa nu il pui pe fuga... poate se simte presat big grin Baietii se supara din te miri celaughing
De ce sa te duci sa-i spui ca il placi... poate ca el are prietena, sau nu te place....si nu te vei simti prea bine daca vei fi refuzata.
Arata-i ca il placi. Iesiti impreuna, faci multe chestii impreuna, deveniti prieteni buni si poate va face el primul pasbig grin
Fii alaturi de el, sprijina-l, ajuta-l etc.

Bafta! kiss

| Ina93 a răspuns:

Parerea mea e sa ii zici in fata.dar sa fiti decat voi doi.big grin
pana la urma nu gresesti cu nimic ca ii zici ca il placi :p
si nu ai gresit categoria.

| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna.Eu zic sa nu.i zici.Mai bine ii demonstrezi ca.l placi prin fapte, si o sa.si dea singur seama (crede-ma ca.si dau seama usor daca o fata ii plachappy.)te pup

| Ivanciuc_Mircea_1967 a răspuns:

Draga mea eu la-as fi intrebat in fata! propune-i sa iesiti pe la 7-8 seara in parc si la tel sa=i zici ca vrei sa ii spui ceva foarte inmportant! si cand ajungeti in parc ii spui! poate ai parte si de primul sarut! te pup pa