| razvan4925 a întrebat:

Am 15 ani si sunt băiat. Ieri eram in autobuz (nu mai era nimeni cu excepția unui coleg care fusese cu mine până în oraș) era târziu și stăteam amândoi jos și cât așteptam să plece autobuzul s-a întâmplat ceva... Mi s-a sculat și el a văzut și s-a uitat la mine și mi-azambut. Imediat după a început să mă mângâie și nu am mai putut rezista și mi-ai dat pantalonii puțin jos și el a început să îmi facă la*a. Nu a durat mult, doar vreo 2-3 minute. Nu știu ce sa fac. Dau funda. Mă simt ciudat. Vreau sa spun că el are 16 ani.

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

E ciudat. Dar dacă tu simți că trebuie să fi cu el atunci fi cu el rolling on the floor e și mai ciudat că s-a întâmplat totul în autobuz.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru FaraNumePls):

Vezi ca ai niste lipsuri pe inventar, la categoria "i"-uri!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, chiar iti da de gandit. E foarte ciudat, ca el are 16, iar tu 15. De obicei, fetita e un pic mai mica, nu mai mare.
Eu zic sa va castrati amandoi.

| cristimihailov a răspuns:

Mesterica isi prezinta doar un fetis.

| ShamelessQboy a răspuns:

Este vorba de atracție sexuală între două persoane de acelaș sex, gay! Se pare ca amândoi ati simtit la fel. Poate sa fie doar o pornire de moment sau o dorință mai veche pe care ati ignorat-o sau pur si simplu o joacă copilărească!
Cunosc băieți care pe la 9 - 10 ani ne având cu cine sa faca sex au încercat între ei, si mai tarziu cand au avut acces la fete erau cei mai convinși hetero.
Fiecare face ce simte atâta timp cât va place!