| Andreea_Nicoleta_1998 a întrebat:

am 15 ani si sunt fata, iar iubitul meu vrea numai sa ne sărutăm cu limba si nu inteleg de ce. Avem doar 2 saptamani impreuna si imi spune ca el doar asa saruta, dar eu m-am cam saturat. Cum as putea sa il fac sa se sature de asta?

6 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Hmm, adica ai vrea ceva mai mult?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca tie nu-ti face deloc placere si daca doreste sa ramaneti impreuna sa se conformeze si dorintelor tale. Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

II explici frumos si politicos ca tu nu saruti cu limba, ti se pare vulgar si Daca vrea sa te sarute, trebuie sa invete sa sarute fara limba, altfel nu primeste pupici de la tine. Cu baietii este simplu, daca faci ce vor ei, esti proasta si te manipuleaza cum vor. Daca nu faci cum vor ei, or sa cedeze si vor alerga in limba dupa tine, acceptand in final conditiile tale.
Totusi, la 15 ani sarut cu limba? Haide ma, sunteti copilasi inca... mai usor!

| GdX a răspuns:

Ii spui frumos ca nu iti face placere si daca nu vrea sa te respecte, nu are rost sa continuati relatia.

| neutrino a răspuns:

Spune-i sa-si puna pofta-n cui si sa va sarutati normal. Daca nu-i convine, lasa-l in pace, nu te merita daca nu-ti respecta dorinta.

| Floristean_Gabriel_1985 a răspuns:

Nu te spala pe dinti, o sa il convingi din prima