| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 16 ani iar prietenul meu are 28 ne intelegem dar nu stiu imi interzice mult prea multe am vorbit cu el dar tot nu ma intelege as vrea sa am despart de el dar nu stiu cum sa ii zic. mi-e frica sa nu imi faca scandal nici nu stiu ce sa fac. tin la el dar totusi as vrea sa ne despartim pentru ca eu vreau sa-mi traiesc copilaria nu sa stau langa el sa n-am voie sa fac nimic ma tine prea din scurt n-am voie sa merg nicaieri sa fac nimic ce sa fac? cum sa-i zic ca vreau sa ne despartim? chiar daca il iubesc vreau sa fiu libera nu sa imi stric copilaria degeaba va rogg ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Dado@ cu viata ta nu trebuie sa se joace nimeni. Tu esti libera sa faci ceea ce crezi ca este mai bine pentru tine. Incerca sa vorbesti cu el. El este mare mare si tu esti mai mica tu acum deschizi ochii in lume si el nu trebuie sa reactioneze asa. Incerca sa vorbesti cu el in caz de nu merge eu zic sa il lasi pentru ca iti distrugi TINERETEA.

Succes si sper sa Intelegi realitatea.

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Sa nu ajungi mai tarziu sa iti para rau. este mai mare ca tine si se poate intampla multe chestii, nu vreau sa te dezamagesc dar astea mari de ani vor ceva de la fete mai mici...

| WooLove a răspuns:

Multumesc pentru fundita, dar mai impoertant este ceea ce faci cu viata ta. iti doresc tot binele din lume si sa fii iubita la maxim!

| LeuTz a răspuns:

Spune-i ca e indeajuns de mare sa ii spui tata

| sebykes a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la copilarie inainte sa te combini cu el. Nu inteleg ce este in capul vostru, al fetelor de varsta asta 16-18 ani va trebuie numa barbati de 25-26 de ani sau 28 in cazu tau. Nu va mai multumiti cu cei de varsta voastra sau macar cu 1 an 2 mai mari?

| GigiSecuristu a răspuns:

Da-l pe mana politiei, stiu baietii cu cascheta ce sa faca cu el. rolling on the floor

| AllMyHugsAndLove a răspuns:

Hm...eu cred ca ar trebui sa-i zici ce mult il iubesti iar apoi sa-i zici ce nu-ti place la el laughing Funda? :*