| gagiu30 a întrebat:

Buna am 16 ani si sunt fata de ceva timp ma simt singura crying( pentru ca nu am iubit/prieten cum as putea sa imi fac un iubitt sunt si timida rasp serioase cel mai bun rasp primeste fundita

16 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pfff. si eu sunt singura, de timida nu mai zic si nici pr nu mai am straight face.
Am putea sa ne consolidam una pe altalaughing :* oricum, o sa vina si o zi buna pentru noi!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună nu crezi că ești c am mică pentru un prieten? Acum ai doar 16 ani, momentan esti la scoală ai răbdare incă 2, 3 ani.

| TuPeistU a răspuns:

Poi hai sa vb putin si poate te indragostesti de mine:* iti trm un mesaj pe privat unde ma poti contacta:*

| gagiu30 explică (pentru TuPeistU):

Dar tu cati ani ai?

| TuPeistU a răspuns (pentru gagiu30):

16 spre 17 in august fac 17happy

| gagiu30 explică (pentru TuPeistU):

Nu am primit nici un mesaj privat de la tine

| TuPeistU a răspuns (pentru gagiu30):

Ti-am trimis o felicitare acum 1 min. ai primit-o?

| gagiu30 explică (pentru TuPeistU):

Nu

| TuPeistU a răspuns (pentru gagiu30):

Trimite-mi tu un mesaj sau o felicitare cu id tauhappy

| gagiu30 explică (pentru TuPeistU):

Ti.am trimis sper sa primesti

| dragos9234 a răspuns:

Esti fata de ceva timp? Sau te simti singura de ceva timp?

| Analleea a răspuns (pentru dragos9234):

Replica asta a fost o gluma sau a fost serioasa? pentru ca pe mine m-a facut sigur sa rad...mersi,chiar am ras bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa incredere ai in lume? uite un baietan s-a si oferit, in loc sa te mai intrebe de sanatate hai sa ne-mpretenim laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tot timpul in lume, bucura-te de libertate si de frumoasa virsta a copilariei adolescentine! :-)

| Fantastic7 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti singura.
Trebuie sa te simti bine ca esti libera.
Cat despre "cum sa-ti faci un iubit", nu e cazul sa te panichezi, nu s-au terminat baietii. Exista fete care au 20 de ani si nu au avut inca un prieten.Tu incearca sa fii cat mai naturala(nu ma refer la machiaj,ci la comportament),mai zambareata, mai activa, mai glumeata, mai vorbareata si cu siguranta vei atrage baieti.
Nu te grabi sa-ti cauti pe cineva, cand va veni timpul pentru asta baietii o sa roiasca in jurul tau.

| George2008 a răspuns:

Si eu sunt timid. poate vrei sa ne cunoastem id meu e albu.george2008