| anonim007 a întrebat:

Am 16 ani si sunt virginhappy As vrea o fata cu experienta cu care sa-mi incep viata secsuala. Sa fie din judetul vrancea.

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sunt mai multe in Vrancea la Marasesti langa mausoleu. Cu 50 de lei te descurci.

| andreeutzaa a răspuns:

RIP limba romana sad un minut de liniste va rog.
Sexuala! Si ce e cu graba asta? te crezi mai mare daca o faci sau crezi ca nu poti sa mai respiri fara?laughing si eu am 16 ani,fata, nu am facut-o si ca sa vezi: inca mai respir :O (stiu: OMG ) laughing
Serios acum, tu chiar vrei sa iti pierzi virginitatea cu o straina si o persoana la care nu tii? Superficiali mai sunteti!

| Mihai2892 a răspuns:

TPU nu e site de matrimoniale. Daca vrei, du-te pe un asa site ca sa iti gasesti ce dorestiwinking

| Alec a răspuns:

Sexuala nu secsuala

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Cred ca te-ai certat cu limba romana ca se scrie sexuala happy

| anonim007 explică:

Cum spui tu ba nota 10 la romanalaughing)

| Andei a răspuns:

Da