| RebelGirl69 a întrebat:

Am 17 ani iar prietenul meu a incercat sa ma dezvirgineze. Dar cand incerca sa o bage nu intra. Era la locul potrivit dar nu putea intra. Asta s-a intamplat de vreo 4-5 ori. A mai incercat si alte dati. El are ceva experienta, dar la mine nu intra. Va rog ajutati-ma, dau funda. Sunt foarte derutata deoarece si eu imi doresc acest lucru dar nu stiu de ce nu poate intra. Ps. Sunt virgina. Ajutati-ma va rog.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai consultat un medic?

| OldSoul a răspuns:

Spune-i sa incerce cu un deget, doua, mai intai.
Daca nici asa nu reuseste, du-te la medic.

| ywar a răspuns:

Pai daca e prost amant prietenul tau da-i un sut in oo si trimite-l acasa ca mai asteapta si altii pe la usa. Daca nu reuseste nimeni prestam si servicii de dezvirgnare - aici pe TPU. In particular iti dau si detalii.

| ToKen a răspuns:

Nu putea intra...pai daca nu bate la usa. A dracu p|a.

| Nitunitu a răspuns:

Trupul tau inca nu doreste sa pacatuiasca, mai asteapta pana dupa casatorie.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Nitunitu):

Super raspuns! Si eu mereu le zic, sexul se face numai după casatorie, dar eu zic eu aud, deoarece stimatele domnisoare au mîncarimi grave jos la subsol.

| AleisterHN a răspuns:

Tu ai username-ul "rebelgirl69" și ești încă virgină?