| rozalia10 a întrebat:

Buna am 17 ani si am o problema... Fetelor, voi ce folositi pentru a va da jos "mustata"? Bine la mine e un fel de puf. pana acum nu mi-a aparut dar acum este vizibila. Este bine sa folosesc epilatoru sau benzile cu ceara? .....Eu cred ca e mai bine cu epilatoru. voi ce zice'ti? si scuzati categoria :d

9 răspunsuri:
| dizzyizzy a răspuns:

Epilatorul nu smulge in totalitate, el mai si rupe si daca nu vrei sa ai intr-o perioada destul de scurta, gazonul de pe picioare pe fata, mergi la un salon de cosmetica si ti-o epileaza cu ceara. mai mult de 10 lei nu te costa si te face si bine si o perioada nu ai un stres.

| afrodita3333 a răspuns:

Cel mai bine este cu ceara.Nu cu benzi de ceara ci cu ceara la cutie.O incalzesti frunos si o folosesti.Cu epilatorul te vei irita, vei face bubite si parul v-a creste sub piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu! foloseste benzi de cearaa!
doamne...in niciun caz epilator!

| Mell1321 a răspuns:

Nu incepe de pe acum sincer numai daca sunt vizibile tare, de culoare mai inchisa, benzile depilatoare de ceara sunt cele mai bune, vezi daca gasesti la farmacie cu ceara roz, alea sunt cele mai bune, au si ceva benzi speciale pe care le aplici dupa ce te-ai sters de ceara, benzi cu ceva ulei sau ceva de genu, sunt foarte bune pentru a nu te irita sau sa nu ti se faca cosuri.

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

E mai bine cu banda epilatoare parerea mea eu nu am asa ceva decii nu am incercat dar scapi mai repedebatting eyelashes

| DeepKiss a răspuns:

Ceara e cea mai bunawinking.

| rozalia10 explică:

Dc nu epilatoru? ori ceara ori epilator tot smulge... nu am zis big ci apart de la Philips

| Ralluca1xd a răspuns:

Cumpara ceara.:*e mult mai bine decat cu epilatoru.laughing)