| Mirunasss a întrebat:

Bună...am 17 ani și îmi place de un baiat...acel băiat se baga în seama cu mine,îmi spune tot felul de lucruri pe care nu cred ca le cunosc multi,îmi trimite emoticoane(❤????,etc), etc. Oare credeți ca e o simpla prietenie sau e ceva mai mult decât o prietenie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Convingerea mea ferma este aceea ca ceea ce doreste de fapt reprezinta ceva MULT mai MULT decat o simpla si nevinovata prietenie. Doar asa se poate explica faptul ca : ''îmi (iti) spune tot felul de lucruri pe care nu cred ca le cunosc multi,'' happy Ar fi indicat sa fii foarte atenta in ceea ce vei conveni si accepta sa faci din acele lucruri transmise de baiatul respectiv. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice mascul incearca sa ajunga la vaginul tau prin tot felul de smecheri, vrajeli

| AnonImOO000 a răspuns (pentru RAY):

Buna asta

| RAY a răspuns (pentru AnonImOO000):

Asa eram si eu cand eram de varsta lor, acum 10 ani

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Si obtineai ce voiai sau sal laughing?

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Pai pe vremea aia dragi copii, credeam in basme gen sufletul conteaza asa ca multe fete ma respingeau, nu stiam de ce? wow nu am un suflet bun, ca de fel eram bun cu lumea in fine intr-un final am cunoscut pe una pe net, dupa ce am iubit si am suferit am realizat ca fetele nu sunt obiecte sexuale si ca iubirea =nu este doar sex, implica si sentimente profunde

| Elena9328 a răspuns:

O prietenie

| Romanul86 a răspuns:

Dacă îți spune de spre el sau câte e el de deștept, e clar, îi place de tine.
Îți trimite și emonticoane! E disperat după tine. Ce nebun.

| Mandru_Florentin_1985 a răspuns:

Da as vrea sa te cun putem vb si la tel