| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 18 ani si incep sa ma intreb serios daca e posibil sa fiu cumva bisexuala. Nu am fost vreodata indragostita de vreo fata. Mereu mi-au placut baietii. Totusi, cand am fost mai mica, am fost atrasa si de femei. Din punct de vedere sexual, vorbind. Si recent am descoperit un
sentiment ciudat. Am dat de o fata destul de draguta si cand am aflat ca e lesbiana am inceput sa o privesc diferit. Ma atragea cred. Nu m-am pus chiar in ipostaza in care as fi putut fi cu ea impreuna si nu m-am gandit la sex. Dar totusi ma atragea si voiam intr-un fel mai diferit sa fiu mai aproape de ea laughing
Credeti ca as putea fi bisexuala?

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca esti atrasa sexual de ambele sexe e posibil.

| mihai69 a răspuns:

E foarte posibil.

| Sofer a răspuns:

Poate esti putin bi. Sau doar curiozitatea de a incerca. mai iei o fata si un baiat sa va priveasca in timp ce va sarutati laughing

| Plato a răspuns:

Se poate.

| Irinel15123532 a răspuns:

Termina cu lururile astea, nu te juca cu asa ceva, nu iti vei da seama de consecinte decat foarte tarziu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Irinel15123532):

Ce consecinte? care e problema?

| Paul754880338 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a afla este sa incerci pur si simplu, sa vezi daca scanteia aceia pe care ai simtit-o poate aprinde un foc. Ce te retine?

| Gofigi a răspuns:

Încarcă și vezi încearcă și cu un băiat

| Cristiaanandrei a răspuns:

Nu ai de unde sa stii pana nu incerci. In cel mai rau caz nu o sa iti placa si nu o sa o mai faci. In cel mai bun o sa iti placa si o sa te somti bine