| lifeismusic a întrebat:

am 18 ani si sunt cu un baiat de 8 luni
as vrea sa-mi incep viat sexuala cu el, dar va rog, ati putea sa-mi dati niste sfaturi? Adica, nu vreau sa fac o impresie proasta.
va rog ajutati-maa straight face

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Deci...
in primul rand, trebuie sa fii sigura ca e persoana potrivita, si sa ai incredere in el.sa o faci pentru ca vrei tu, nu pentru ca vrea el, sau are nevoie.
in niciun caz daca e vb de santaj gen: "daca nu te culci cu mine ne despartim"
apoi...
vezi ca momentul special sa aiba loc undeva unde te simti in siguranta, si stii ca nu va deranjeaza nimeni.
protejati-va
folositi lubrifiant.pe baza de apa ar fi indicat
lasa emotiile.
mmm
cam asta ar fi.principalul.
in rest, trebuie sa stie si el.
si daca esti virgina, nu ai dc sa faci o impresie proasta.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde ce înseamnă la tine impresie proastă. Dacă tu eşti începătoare doar nu s-o aştepta să ştii şi să faci nu ştiu ce chestii.
Uite un site foarte bun cu informaţii care îţi vor fi de folos: http://www.seximus.ro/

pa, pa.