| Bianca292006 a întrebat:

Bună, am 18 ani, sunt fata, faza e ca eu nu am avut primul sărut și practic îmi doresc sa-l am cu o fata dar mi-e rușine sa fac eu pasul asta si nici nu m-am sărutat vreodată. Ma refer la acel sărut cu limba și nu știu ce sa fac, mi-e ca ma fac de ras în fata ei! Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| iuliana2345 a răspuns:

Fă-ți tinder. Altfel e cam greu să îți dai seama dacă o altă fată ar vrea asta. Ieși la întâlnire și dacă merge bine, sărut-o

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Mai întâi ar trebui să te asiguri că nu ar fi împotriva acestui gest.