| Bianca292006 a întrebat:

Bună, am 18 ani, sunt fata, faza e ca eu nu am avut primul sărut și practic îmi doresc sa-l am cu o fata dar mi-e rușine sa fac eu pasul asta si nici nu m-am sărutat vreodată. Ma refer la acel sărut cu limba și nu știu ce sa fac, mi-e ca ma fac de ras în fata ei! Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| iuliana2345 a răspuns:

Fă-ți tinder. Altfel e cam greu să îți dai seama dacă o altă fată ar vrea asta. Ieși la întâlnire și dacă merge bine, sărut-o

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mult mai fericita daca ai alege sa respingi aceasta ispita si ai alege sa respecti princioiile Creatorului legate de viata sexiala, adica sa te implici sexual numai in cadrul casatoriei hetero. Si dacă nu te faci de rusine ca performanta, te va condamna constiinta, rusinea in fata Creatorului e cea mai dureroasa.

| mihai69 a răspuns:

Mai întâi ar trebui să te asiguri că nu ar fi împotriva acestui gest.