| georgianaaaa0888 a întrebat:

Buna am 19 ani
Am o problema legata de menstruatie (nu stiu cu cine să vorbesc despre asta)
ultima menstruatie a fost in data de 28 iunie (in iunie am avut si la inceput 1-5)
in luna iulie n a venit
ultimul contact sexual a fost în luna mai
am facut si 2 teste la diferete de
timp ambele negative, simptome de sarcina n am zic eu( voma, greata) etc
ce poate fi? multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dereglari hormonale asta ai. mergi la ginecolog sa te consulte.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fi ciclul de tip NEREGULAT!

| Emilian65 a răspuns:

Aveți răbdare. Poate este o dereglare hormonala și cu timpul va veni menstruația.

| georgianaaaa0888 explică (pentru Emilian65):

Am fost ft stresata cu bacul, certuri in fam si ma gandesc ca asta poate fi, multumesc

| Madaxo97 a răspuns:

De obicei ai menstruatia regulată? Îți vine mereu la același interval de zile?
Poate ai ciclu de tip neregulat și de asta întârzie.

| georgianaaaa0888 explică (pentru Madaxo97):

28-30 de zile, variaza mereu, nu stiu daca e neaparat regulat.