| Sandra_9151 a întrebat:

Buna am 2 ani si 10 luni de cind il iubesc pe un baiat insa de 4 zile imi suna prietenul lui baiatul acesta care il iubesc, si aseara noaptea mi-a propus sa ma intilnesc cu el nu stiu ce sa fac i-am zis da. Merita sa ma intalnesc cu acesta care mi-a propus intilnire sau nu chiar daca nu-l iubesc pe acest baiat?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Sandra ^^
A meritat sa iti pierzi 2 ani si 4 zile din viata cu gandul la un baiat care nu te iubeste?
Mai bine incearca sa te intalnesti cu prietenul acestui baiat,vezi daca te simti ok cu el,pe aceeasi lungime de unda,daca va distrati impreuna. Daca raspunsul este da, atunci mai iesiti la intalniri, cunoasteti-va mai bine si poate se leaga ceva intre voi :*.
Sentimente din partea lui sunt deja(presupun) deci nu trebuie decat sa iti dai frau liber inimii si sa ii dai ocazia sa cunoasca si pe altcineva :*
Take care :*

5 răspunsuri:
| pokerface_9746 a răspuns:

Incepusem eu sa scriu ceva, dar m-am cantonat pentru ca nu ai fost foarte coerenta in ceea ce ai scris.Foloseste te rog semnele de punctuatie ori de cate ori este nevoie.la fel si regulile gramaticale.
Cat despre intalnire. daca iubesti acest baiat, de ce ai vrea s ate intalnesti cu prietenul lui?

| BigBang a răspuns:

Merita doar daca vrei sa inlocuiesti o pasiune cu o alta.
Sau in cazul in care vrei o aventura de o noapte.

| Abcdefg123 a răspuns:

Mai bine incearca sa mai pui mana pe niste exercitii de gramatica si vocabular...

| express11 a răspuns:

La virsta ta, si deacum incolo, o sa te intilnesti cu multi altii!

| Sandra_9151 explică:

Pentru a-l face gelos pe baiatul care il iubesc.