| cristin4ik a întrebat:

am 2 saptamini decind sunt impreuna cu un baiat de 19 ani (eu am 16 ani) azi pe neprins de veste ma intreaba niste lucruri ciudate, cica daca am facut cu cineva vriodata dragoste (daca sunt virgina)si daca as vrea sa fac, l-am intrebat cei cu intrebarile astea ciudate si el mi-a spus ca sa stau linistita ca nu are degind sa-mi faca nimic, voi ce credeti? nu va pare ciudat?

Răspuns Câştigător
| Flp a răspuns:

Nu e nimic ciudat.Baiatul vrea dor sa stie ce "e de capul tau".Sa stie daca esti o fata cuminte sau nu, sa stie pana unde poate sa bata.Asta nu inseamna ca vrea sa faca ceva cu tine, stai linistita.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte clar ca vrea sa-ti faca ceva. tongue si mai e si necioplit daca aveti numai 2 saptamani. straight face

| victorandrei a răspuns:

Vrea si omu sa stie ce este rau in asta big grin
nu este nimic ciudat ca a intrebat, doar ca daca nu mai esti virgina are sanse mai mari sa "pici" big grin

| 340kll a răspuns:

Nu sunt intrebari ciudate, oricum sunt putin cam devreme puse dar cum spune TheRip sa refuzi daca iti propune, e prea devreme happy

| Th3RiP a răspuns:

Nu, doar vrea sa se asigure ca nu esti o curva ca restul happy dar daca iti propune sa faci sa refuzi ca nici nu il cunosti binewinking