| ANONIMANONIMI a întrebat:

Buna am 20 de ani si acum mi-am facut primul prieten.intrebarea este cum imi dau seama ca vrea doar sa se culce cu mine? adica din gesturi etc.va multumesc

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Daca te atinge in locurile intime (sani, pasarica, fund) sau ceva de genu' ar vrea sa se culce cu tine, dar sunt si persoane care fac asta doar din placere.

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca te agaseaza cu diverse gesturi mai intime decat permite stadiul relatiei voastre, daca vorbeste cu subinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E putin cam dificil sa afli ce este in mintea lui si chiar imposibil de la inceput dar sunt cateva elemente care pot intervini la un moment dat si acestea pot da in vileag gandurile pe care le are in legatura cu tine.
De examplu : daca v-ati vazut destul de des o perioada iar apoi brusc il auzi spunand ca are nevoie de spatiu sau de o pauza, atunci da-i pauza pentru eternitate fiindca in relatii care implica sentimentele, pauzele lungi si dese nu sunt nici pe departe cheia marilor succese. O astfel de cerere o face pentru ca ar vrea sa se desparta de tine din anumite motive, unul dintre ele fiind chiar lipsa sentimentelor.
Un alt examplu ar fi faptul ca el incearca sa te tina departe de prietenii si familia lui. Daca face asta atunci clar nu are ganduri serioase, nu este indragostit de tine, daca ar fi ar dori din tot sufletul sa te prezinte tuturor.
E bine sa observi si daca vorbeste des despre femei si daca o face atunci trebuie sa te gandesti ca un barbat indragostit nu ar face asa ceva fata de iubita lui si ar fi foarte probabil ca acele femei despre care tot vorbeste sa faca parte din trecutul lui ca fiind doar simple obiecte sexuale. Iar daca ar vedea in femei doar niste obiecte sexuale atunci ar fi greu de crezut ca s-ar putea atasa usor de vreuna.
Si da, daca ar dori doar sex atunci foarte curand va vorbi despre asta, te va atinge, va incerca sa te stimuleze in ideea de a ajunge cat mai repede in pat cu tine. Barbatul care este indragostit de o femeie, nu o grabeste niciodata la asternut.

| ClauditaSmile a răspuns:

Cam orice baiat are in gand mai mult sau mai putin sa se culce cu o fata. La un momendat s-ar putea sa te intrebe si asta inseamna ca chiar vrea foarte mult

| Bogdanel97 a răspuns:

Pai... poate incearca sa te atinga in locuri intime... sau e devine agresiv cand deschideti acest subiect si tu eviti sa vorbesti cu el. Is multe chestii, daca te iubeste cu adevarat va fi alaturi de tine si la bine si la greu nu va urmarii doar sa fie satisfacut el si nu te va face sa suferi. happy

| alezander12 a răspuns:

Abtine-te si daca el tot se va abtine si te va intelege inseamna ca nu vrea doar sex!

| ComfortablyNumb a răspuns:

Barbatul e barbat indiferent de ce spun altii, mai devreme sau mai tarziu o sa vrea asta, fie ca te iubeste sau vrea sa profite.