| Evuska a întrebat:

Buna,am 27 de ani si mi-o trag cu fratele iubitului meu cu care sunt de un an.Amandoi au case in aceeasi curte, practic locuim toti 3 in aceeasi curte. Iubitul meu e in Legiunea straina si e nevoit sa mai plece cateodata, fratele lui e fost legionar dar a incheiat contractul si acum e acasa....cu mine....fratele lui nu cred ca realizeaza gravitatea problemei si cred ca nici eu, suntem obsedati unul de celalalt dar nici de iubitul meu nu vreau sa ma despart care bineinteles nu stie ce se intampla cat el este plecat.Ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Mă tem că ești cam prea ambițioasă. Cel putin pentru situația prezentată.
1. Dacă actualul iubit află, te va da afară, bănuiesc.Mă îndoiesc ca un om cu toate rotile pe cap ar accepta așa ceva.
2. Fratele lui te vrea pentru plăceri carnale. Mă îndoiesc din nou ca și-ar dori o persoană de încredere ca tine.
Nu cred ca ai două variante dintre care să alegi. În locul tău maș bucura dacă aș mai putea continua relatia cu actualul. Desi, cam orice se află.
Succes!

| Drimmero a răspuns:

Ce trolling penibil, mai incearca, sunt curios cati pescuiesti

| Drimmero a răspuns:

Se pare ca multi 'inteligenti' au muscat momeala asta, fabulos asa ceva!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ai 3 variante:
- sa continui asa;
- sa ramai cu el;
- sa ramai cu fratele lui.

Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat pe cel de care spui ca iti este iubit, ignora-l pe fratele iubitului.

| NotNamed a răspuns:

Sa ii lași pe amandoi si sa te angajezi la atudiourile pentru industria porno. Vei fi bogata si vei manca struguri din degetele servitorilor la vila ta de lux deoarece ești o curvä nenorocitä care ti.o tragi cu mai mulți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un implant de creier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

| Adrian5575 a răspuns:

Faci ce iti place cel mai mult. Ti-o tragi cu cumnatul.

| Evuska explică (pentru Adrian5575):

Da Adrian, imi place, ador sa l simt in mine, peste mine...

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

As fi vrut sa zic sa o faceti in 3. Dar daca serios, nu e bine ceea ce faceti. Alege cu cine vrei sa ramai. Insa cred ca cel mai bine e sa pleci de la ambii, sa incerci sa traiesti corect!

| HoaxSix a răspuns:

La modul cel mai serios esti ultima panarama.

| Evuska explică:

Regino iubitul e foarte gelos si posesiv? nu s sanse