| djdox a întrebat:

am aproape 14 ani happy si as vrea niste sfaturi pentru a cucerii o fata d 14 ani: ea are un prieten/iubit care nu o iubeste, mai mult isi bate joc de ea decat sa o iubeasca si eu as vrea sa o cuceresc sa o iubesc din toata inima :X si nu stiu cum pentru ca sunt foarte timid sad si de acee as aprecia foarte mult daca m'ati ajuta happy(VA MULTUMESC)

Răspuns Câştigător
| sebastyancuidiny a răspuns:

Fii tu insuti, insa incearca sa devii unul dintre prietenii ei apropriati, cand o sa-si dea seama pe cine place acum, dar de fapt e un nemernic, o sa te caute ea pe tine...happy Succes, nu grabi lucrurile.

2 răspunsuri:
| alliss a răspuns:

Nu te mai baga in relatiile altora at wits' end Nu conteaza daca nu o iubeste. poate asa crezi tu straight face NU TE BAGA IN RELATIA LOR! Tie ti-ar placea sa se bage cineva intre tine si iubita ta? NU CRED! Asa ca termina cu prostiile si las-o. Nu-i ultima fata de pe pamant straight face.

| AnckPuff a răspuns:

Poi ai incercat sa vorbesti cu ea dar nu de fata cu iubitul ei. Vorbestei si spune-i cat isi bate joc iubitul de ea si incearca sai oferi cadourihappyDar ea te baga in seama adica vorbeste cu tine?