| Carmen51 a întrebat:

Bună! am avut contact sexual cu o zi înainte de săptămâna fertilă ( am
făcut neprotejat dar nu a ejaculat deloc), cu 2 zile înainte de ziua ovulației am făcut protejat, dar nu am avut nicio secreție vaginală în acea săptămână fertila și nici măcar în ziua ovulației, acum trebuia să îmi vină menstruația pe 22 (august), acum
pe 23 am avut o pată mică roșie mai spre maro. Este ok dacă nu mi-a curs nimic în ziua ovulației? Este posibilă o sarcină?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai medicul ginecolog stie, mergi sa te consulte de ce astepti pe TPU raspunsuri de la persoane ne avizate care nu sunt doctori? Doctorii adevarati sunt in cabinete si consultă pacientii, mergi la ei sa te consulte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa un test, asa pe ghicite nu are niciun sens