| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am avut contact sexual cu partenerul meu și a ejaculat in mine cu 8 zile înainte de ciclu... Noi tare ne dorim un bebe...
Sunt șanse să rămân însărcinată? Pe 28 iunie trebuie sa îmi vina ciclu.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai vezi si tu, ca facand sex 1 singura data pe luna sansele sunt foarte mici.
Daca va doriti un bebe, atunci nu ratati perioada fertila sis ex facut zilnic!

| Madaxo97 a răspuns:

Ai șanse să rămâi însărcinată, nu mari dar ai, dacă nu merge luna asta, încearcă luna viitoare să faci sex după ce se oprește sangerarea de la menstruație, fă sex la câte 2, 3 zile cu ejaculare înăuntrul până ar trebui să îți vină iar menstruatia si ar trebui să rămâi sigur.

| ionuț100yo a răspuns:

Vei ramâne însărcinată, deoarece sperma lui a ajuns în ovulul tău și l-a fecundat deja.Nu aveai ciclu atunci deci vei rămâne însărcinată

| Sjhxjcks a răspuns (pentru ionuț100yo):

Nu e neaparat! Unele femei pot avea in continuare menstruatie și sa nu-si de-a seama de vreo posibilă sarcina