| Giyaa a întrebat:

Am avut contact sexual dar nu a lasat in mine, ciclui imi intarzie e a 4a zi de cand trebuia sa imi vina si in a 2a zi de la intarziere am avut o secretie vaginala ca si sangele dar avea aspect vechi, a curs foarte putin dupa aceea s-a oprit? credeti ca e vorba de sarcina

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este posibil să fie vorba despre sângerarea de nidaţie(care este mai scăzută cantitativ). Deşi nu a ejaculat, există şanse să rămâi însărcinată dacă aţi făcut sex neprotejat (folosind metoda coitului întrerupt).
Poţi efectua un test de sarcină după trei săptămâni de la actul sexual neprotejat, cu urina de dimineaţă, sau după 24 de zile cu urina de peste zi. Astfel, vei avea rezultate clare.
O zi frumoasă!

3 răspunsuri:
| MihayBoss a răspuns:

Sa sti ca sa inventat hartia igienica

| Anonim3007 a răspuns:

Nu cred... nujtu

| diclorofosfat a răspuns:

Pata asta de sange poate sa fie de la sarcina, urgent fa-ti un test de sarcina.
Sa ai bebe frumos :*