| Tara35 a întrebat:

Bună!
Am avut contact sexual protejat,dar prezervativul a alunecat puțin,cam mai puțin de jumate,iar el nu a terminat în mine, sunt șanse de a rămâne însărcinată?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in cazul asta nu sunt sanse.

Prezervativul aluneca, cade sau se rupe din cauza ca este mult prea mare pentru penisul baiatului.
Data viitoare sa cumpere numere mult mai mici la prezervative, fiindca prezervativul trebuie sa stea strans lipit de penis precum pielita de la salam, pe salam.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu sunt șanse de sarcină daca nu a terminat în tine.

| maneleenjoyer a răspuns:

Daca nu era gaurit prezervativu atunci nu