| 61n4 a întrebat:

am avut o relatie cu cineva. s-a incheiat din cauza unor probleme. si a fost vina noastra in egala masura. el s-a cuplat cu cineva, au facut sarbatorile impreuna. el sustine ca nu tine la ea, ca se simte bine cand e cu mine, dar ca sunt geloasa, si eram, si mai sunt, dar acum ma controlez. a spus ca are nevoie de timp sa decida daca ram cu ea sau cu mine. au trecut 2 luni, ne vedem mai mereu, suntem ok, dar el inca nu s-a decis. cu ea nu s-a mai intalnit de la revelion si de asta sunt sigura, ca a fost cu mine, iar cand am iesit cu altcineva acum cateva zile, a avut o reactie ciudata. ce-i drept iesisem cu cineva care nu avea o reputatie chiar buna, dar la un suc... mi-a placut intr-un fel, el nu mi-a aratat niciodata ca ii pasa de mine si am simtit si putina gelozie.imi spune ca se simte bine cu mine, cand ii spun de cealalta imi spune sa stau linistita ca nu se intalneste cu ea. si nu o face, e cu mine iar cand nu e cu mine, e la serviciu. de vorbit stiu ca vb cu ea, il suna mereu nu imi ascunde chestiile astea. si alte foste. ma deranjeaza asta. sunt total confuza. tine la mine? stiu ca asta numai el poate sa-mi spuna dar la fel ca si mine, a avut niste experiente neplacute dupa care a avut de suferit din cate am aflat eu, dar privind situatia din toate partile. m-am zapacit de tot.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E un player, cred ca ii place la nebunie sa va tina pe toate cu sufletul la gura.In locul tau i-as da un ultimatum, sa se hotarasca o data!

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Si pe noi la fel!

Răspuns utilizator avertizat
| fly a răspuns:

Salut! Eu cred ca tipul tau e cam confuz! Daca te-ar iubi 100%tu nu ai fi geloasa! Crede-ma ca daca esti geloasa inseamna ca ai motive! Nici o femeie nu devine geloasa asa fara motive! De cele mai multe ori e "instinctul"care ne face sa "simtim"ceva si ca atare suntem geloase! E normal...ramane de valutat. daca tu il vrei pe tipul asta pentru ca il iubesti sau daca il vrei asa pentru ca iti place si te simti bine cu el! Exista un timp pentru toate in viata noastra! Tu care timp in viata ta traiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow. seamana atat de mult cu situatia mea.

| Pisycutza_8903 a răspuns:

Pai e complicat.Eu nu iti pot spune daca merita sa te intorci la el sau nu.nu am de unde sa stiu ce e in sufletul tau. Doar din proprie experienta...am fost intr-o situatie similara cu a ta. dupa ce ne-am despartit am jurat ca nu mai tin la el si ca nu ne vom mai impaca. Cu toate astea, azi suntem impreuna. Nu tu te pronunti, ci sentimentele. Daca nu stii ce simti pentru el singurul lucru pe care sa-l faci ar fi sa il lasi pe el sa vina la tine, sa nu te mai gandesti la asta. Tot punandu-ti prodlema te faci confuza singura.
Dupa ce ai povestit nu merita o alta sansa dar, daca tu mai tii la el asta nu conteaza catu-si de putin.

| pytyk_4096 a răspuns:

Daca vrei sa vb cu cineva adauga pytyk_pytyk17