| pysi a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat timp de 3 ani, dar intr-un final nu ne mai simtieam bine impreuna si ne-am hotarit sa punem punck.de atunci numai probleme:el isi gasea o fiecare alta in fiece zi, dar pe mine ma tot batea la cap daca auzea sau ma videa cu altcineva, ca sunt o ca... a, ca nu mai sunt cum eram odata si multe de genul asta.Atunci m-am gindit, ca de ce nu easi strika si eu relatiele cum o face si el de altfel.Si mai intotdeauna cind ma suna, dupa, le sunam pe prietenile lui si le spuneam.Si ear probleme, pina la urma isind eu reaa, p/u ca ele il credeau pe el! Mda...me-am schimbat nr de tel, me-a facut un nou prieten si incerc sa ma bukur de viata.nu mai vb cu el deja de 3 luni.Si eac ca acum ear a inceput sa ma sune.imi zice ca vrea pozelle pe care le am cu el.cher a aajuns el la pozele celea? Nu de asta ca ele mie me-ar trebui. pur si simplu atita bataie de cap pentru ele. Dar ce e mai nasol ca nu vrea sa le accepte dac eu i le transmit prin prietenul lui. Vrea eu sa i le dau si GATA!

8 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Astea sunt semne ca inca mai tine la tine. Dar bine ca nu a recurs la chestii mai grave, sa-ti sune parintii sa le spuna ce a-ti facut impreuna sau alte chestii. Respingei orice apropiere si fa-l sa inteleaga prin vorba buna ca totul s-a terminat!

Răspuns utilizator avertizat
| Mya a răspuns:

Credeam ca nu voi reusi sa citesc tot ce ai scris! #:-s Iar acum simt o triste...si parca ma doare si capul!
Trecand peste astea, unde era intrebarea? raised eyebrows Nu am inteles mai nimic!

| LoooVe <3 a răspuns:

Ok, si cu ce te putem ajuta noi? Dai-le si gata! Data viitoare cand comenteaza ceva despre relatiile tale raspundei inapoi.
Apropo: Nu am nici o idee cum as putea sa plac o fata ca tine care nici nu stie sa vorbeasca/ sa scrie corect.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grea limba romana...

| Stefania a răspuns:

Buna, tu il cunosti mai bine pe el! intreaba-l, cand era cu celelalte fete, de ce nu a trimis pe una dintre ele sa i le dai ei pozele? probabil mai vrea ceva de la tine!

| liz23 a răspuns:

Dilema ta sunt pozele sau te macina intrearea daca simte ceva pentru tine, la fel si tu pentru el? Vede ca nu mai esti al lui si e mai mult ambitia sa vada ca inca te mai poate avea. iar pana nu lasi trecul la locul sau nu vei putea sa vezi prezentul si viitorul. Pozele in sine sunt un subiect banal, eu cred ca dai mai multa atentie decat ar trebui.Gandeste-te la ce vrei tu pentru tine si cat iti doresti tu sa te caute si sa te sune.

| Roby67 a răspuns:

Arunca-le in Dunare si spune-i sa sara dupa ele.
PS. Nu le pune inainte in cartea de romana, altfel trebuie sa sari si tu.hee hee