| bruneta27 a întrebat:

am avut o relatie de 3 ani cu un baiat cu 10 ani mai mare ca mine eu am 16 ani el 26 Ne-am despartit chiar de revelion cu toate ca de atunci am mai vb ne-am intalnit am aflat ca el mai avea o relatie din septembrie pe care o tinea ascuna acea fata stiind ca el este cu mine...acum 3 saptamani m-am culcat cu el, mi-a intarziat menstruatia. acum o saptamana am aflat ca el este cu acea fata, am cedat nervos m-am dus si m-am luat de ea deoarece stiu bine ca ea este cea care il cauta si am lovito, am gresit ca am reactionat asa? il iubesc enorm e primul meu prieten cum pot sa fac sa fie totul iar bine? ...chiar daca nu mai suntem de 3 luni impreuna el ma suna il sun si eu vorbim imi spune ca sufera ca ii pare rau dar nu vrea sa mai fim impreuna. Ce pot sa fac?

9 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

I-ati o lama! straight face serios, isi bate joc de tine in ultimul hal, ti-a distrus copilaria, pedofil nenorocit! il iubesti, dar spune-le indata parintilor! daca esti insarcinata ce faci? te milogesti de el sa te ia inapoi? uita-l, nu poti? am scris in primul rand! ti-ai distrus copilaria pentru ca ti-au lipsit neuronii la inceput! ai grija de tine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar vrei sa te creada lumea ca un baiat (barbat) la 23 de ani tea luat pe tine la 13 ani? laughing

| bruneta27 explică (pentru anonim_4396):

El la inceput stia ca eu am 14 ani merg pe 15 si eu stam ca el are 20... am incept relatia mintinu-ne reciproc.....sunt multe relatii de genu privind diferenta de varsta asa ca nu te mira

| anonim_4396 a răspuns (pentru bruneta27):

Nu e diferenta de varsta care ma mira, putea sa fie si cu 20 de ani mai mare, problema nu era, faza e ca el la 23 de ani se uita la o pustoaica de 13 ani, sa fim seriosi acum omu avea si el nevoie de o fata 18 -20 de ani, la varsta aia mai toti baietii le sta gandul la sex dar na...

| bruneta27 explică (pentru anonim_4396):

El nu a fost si nu e asa pentru ca nu a avut o viata chiar roz, si-a crescut sora mai mica de cand a eva ea 10 ani pentru ca el nu avea parinti si s-a descurcat singur, nu avea pe nimeni aproape si nu cauta sa isi bata joc....la inceput eram doar amici cu toate ca eu il placeam destul de mult si lui ii palcea cum gandesc eu deoarece nici eu nu am avut o viata prea roz, fapt ce m-a facut sa ma maturizez mai repede

| anonim_4396 a răspuns (pentru bruneta27):

Eh oricum ce viata a dus ce viata nu a dus tot un m***t este, nici eu nu am avut o viata usoara, am crescut fara tata si altele mult mai rele, si eu 1 nu mias bate joc de o fata fiind cu alta inacelasi timp, asa ca... e un nesimtit si se pare ca tea cam prostit, a obtinut ce a vrut a profitat si a fost si cu alta inacelasi timp, daca era dragoste nu o lua pe alta, nu crezi?

| bruneta27 explică (pentru anonim_4396):

Ba da, el statea cu aia sa profite pentru ca tatal ei il ajuta cu proiecte(sau cum se nuemsc) pentru casa care vrea sa si-o faca... pe mine ma cunsotea famila lui pe el il cunsotea famia mea se afisa cu mine imi vorbea frumos dar el lucreaza ca sofer si de ce ar fi prost sa refuze, intr-adevar ai mare dreptate cu multe. sad, adevarul doare si il accept greu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru bruneta27):

Deacum in colo ai grija pe cine alegi sa fie langa tine, si ai grija sa nu te mai lasi dusa de val sa vezi omu cum e nu cum ar vrea el sa-l vezi, bye