| fanezodo a întrebat:

Bună, am avut prima întâlnire, urmează a doua, pare ca e interesată de mine, faza e ca nu știu cum să o combin. Nu vreau nici să am parte de un refuz, mă ajutați cu ceva idei? Cum să ajung să o pup? Nu prea le am cu combinatul

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cine vrei sa o combini?

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa naibii "combinatul" ala, ca-i femeie, nu-i aluat de cozonac sa o combini cu unt, lapte, rahat si oua!

Invata sa vorbesti corect, sa folosesti bunul simt si respectul, fiindca nu dai gres in exprimare, impresionand fata.

| ANONIMULwithnoname a răspuns (pentru Violleta2022):

1.nu a gresit cu niic saracul om in exprimare
2.nu e problema dvs. ce face el. Daca asa vrea sa isi traiasca viata, pe combinat, nu ne bagam nasul

| Kiran a răspuns:

Personal, imi trece prin minte ideea de a o urmarii online ce face, fostii ei, pe care dintre fosti l-a pretuit cel mai mult si de ce, cred ca lucrurile din trecut spun inca multe despre noi insine din prezent.

| ANONIMULwithnoname a răspuns:

Sa stii ca am 12 ani si sunt baiatdar iti dau un sfat. daca a iesit cu tine la intalnire e LOOOOGIC ca ii place de tine. cum ajungi sa o pupi? nu stiu depinde de personaitatea ei. succes anyways! (eu care nici nu vreau sa vorbesc cu fetele XD)