| pufulete2021 a întrebat:

Bună,am avut relați intime cu iubitu aseară și era cam dur cu mine și a început sa ma usture la zona intimă de aseară, de ce?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l pe el, o fi fost la altele si te ai ales cu candida, bravo aia nu aveai., mergi la ginecolog sa te consulte.

| Violleta2022 a răspuns:

De vagin, de rani produse in interior, de posibile boli sau infectii... dar cu certiturine doar un medic ginecolog iti poate raspunde la intrebarea ta "de ce".

| Annie92 a răspuns:

Buna, te ustură zona pentru ca ori nu știe el ce face și se grăbește cu preludiul ori sunt ceva probleme de lubrifiere. Să aibă răbdare cu tine să te excite cum trebuie înainte de penetrare. Folosiți lubrifiant. Poate fi boala cu transmitere sexuală sau dacă ați folosit prezervativ poate să fie vreo reacție alergică la latex.