| Andreeamaria2425 a întrebat:

Bună. Am avut ultimul ciclu pe 17 august iar în septembrie trebuia să îmi vină pe 13, așa îmi arată calendarul doar ca am 4 zile de întârziere și am burta foarte umflata dat tot odată am dureri de spate și de burtă. Credeți ca pot fii însărcinată sau e doar o întârziere? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu stie nimeni, odata ce nu spui ca ai fi avut sex...
Doar daca ai avut sex neprotejat, poti fi gravida.

| AliGab a răspuns:

Dumneata chiar nu ai auzit de test de sarcina? Ia 20-30 de lei in buzunar, intri in prima farmacie si ceri un test de sarcina.