| Anaysa26 a întrebat:

Bună am avut un contact sexual cu ejaculare în interior iar după o săptămână a apărut durerea în zona pelvine partea stângă știe cineva de la ce poate fi?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai luat o boala cu transmitere sexuala care ti-a infectat organele reproducatoare, interne.

| Anaysa26 explică (pentru Violleta2022):

Nu este vb de o boala suntem împreună de 10 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anaysa26):

Si ce daca sunteti de 10 ani, poate a avut o aventura de 5 minute cu cineva...
Este oricum indicat sa-ti faci analize si investigatii medciale, ca nu-i normal ce ti se intampla.

| Anaysa26 explică (pentru Violleta2022):

Suntem 24 din 24 împreună cum ar putea să mă înșele dacă la muncă mergem împreună la magazin împreună unde este el sunt și eu așa am fost de la începutul relației unul pentru altul orice lucru îl facem împreună indiferent ca mergem s rezolvăm acte mașină etc. nu stiu de ce puneți mereu problema ca înșela bărbatul? mai sunt și bărbați fideli

| Anaysa26 explică (pentru Violleta2022):

Oricum nu e o durere care e apăsătoare sau constantă din câte am citit s-ar putea să fie o sarcină acum nu știu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anaysa26):

"acum 16 ore | Ani12376 explică (pentru Violleta2022):
Oricum nu e o durere care e apăsătoare sau constantă din câte am citit s-ar putea să fie o sarcină acum nu știu"

Imposibil sa fie dureri de sarcina la doar 7 zile de cand ai avut sexul, nici macar nu apare la vreo analiza, fiind inca in stadiu CELULAR.
Un test de sarcina se poate afce DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, ca hormonul gravidiei sa fie prezent in urina.
Orice test de sarcina facut inainte de 21 de zie va fi inutil si eronat, fiind facut cu prea multe zile inainte de aparitia hormonului.

| dullcat a răspuns:

Buna.Durerea e ultima problema.Ai facut un test de sarcina?

| Anaysa26 explică (pentru dullcat):

Am făcut și este negativ o să fac altul după 21 de zile

| dullcat a răspuns (pentru Anaysa26):

Bine atunci.

| vasileparnaie a răspuns:

In 9 luni o sa afli te pup >3

| Anaysa26 explică (pentru vasileparnaie):

Doamne ajută numai să fie?

| vasileparnaie a răspuns (pentru Anaysa26):

Pe scurt sa iti zic e 95% ca o sa ai pe fat frumos din lacrima in 9 luni si 5% printr-un miracol sa nu il ai

| MihaiIonut12364 a răspuns:

Daca viitoare sa ejaculezi pe exterior

| Anaysa26 explică (pentru MihaiIonut12364):

Bine am să ejaculez pe exterior? pe bune