| andrei755 a întrebat:

Am avut un contact sexual protejat, nu s-a intamplat nicio porcarie de genul: prezervativ rupt sau ceva... iar urmatoarea zi am inceput sa simt o durere de sani. Am cautat pe internet si am gasit ca contactul stimuleaza producerea de oxitocina care actioneaza asupra sanilor. Intrebarea mea este. cat dureaza o astfel de durere. a trecut deja o saptamana si tot simt durerea. Un sfat, o idee?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea aparuta la nivelul sanilor se produce din cu totul alte motive care nu au nicio legatura cu sexul. In astfel de situatii in care durerea de sani se mentine pe o perioada mai lunga, o consultatie ginecologica devine mai mult decat necesara si binevenita. Sanatate!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WnFamily a răspuns:

Ce au sanii cu sexul?