| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un prieten la care am tinut foarte multhappy. m-am despartit de elstraight face Sunt trista mereu cand imi amintesc de momentele frumoase... Oare merita sa mai fiu trista sau sa plang?

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu... nu merita nici sa fii trista nici sa plangi.Niciun baiat nu merita lacrimile unei fete oricat de bun si tandru ar fi el. crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde din ce cauza te-ai despartit de el si cred ca mai tii foaste mult la el din moment ce esti trista sau chiar plangi, cunosc sentimentu crede-ma...incearca sa vorbesti cu el sa vezi daca o sa te simti mai bine. Sper ca te-am fost de ajutor

| monyk a răspuns:

Buna, normal ca nu merita, daca v-ati despartit inseamna ca ceva s-a intamplat intre voi, depinde de ce v-ati despartit, dar oricum nu are rost sa suferi si sa plangi, viata merge inaiinte, nu privi in urma.

| Andreia1 a răspuns:

Viata merge inainte!
mai sunt baieti.big grin
traieste'ti viata!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi intrebare mi`o pun si eu straight face! pai eu zic sa nu mai pLanGi oh go on. Ia o pauza cu baieti pana iti mai revii :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de idiot sa fii sa intrebi asa ceva...sincer