| eveliiina a întrebat:

Am avut un prieten nu eram impreuna dar imi facea declarati de dragpste pe mess iar afara ma ignora intr-o seara era beat mi-a zis eu nu aveam nimic dar el tot imi zicea ca e beat rau si dintr-o data ma ia la el in brate ne sarutam ne tineam de mana (el avea prietena de 6 luni iar eu stiam asta dar el tot imi zicea ca nu are)bun eu am crezut ca suntem impreuna dar in seara aia tiu ca s-a prefacut se vedea pe el desi simtieam mirosu de bautura au trecut cateva zile am iesit el nimic eu ma asteptat ca macar ne tinem de mana dar el nimic bune el iar ma minte ca se duce in oras si vine peste 2 ore si nah sa-l sun peste 2 ore il sun tel lui e la pr lui Lore si ea imi zice ca am sunat la nr gresit il sun pe baiatu care era cu el are tel inchis el ma suna la 1 noapte ca a venit si daca mai ies pe afara ca o adus si niste jointuri sa fumam(e drogat)i-am zis nu clar am mai iesit blah blah blah si nah el ma mai dezamagit de multe ori dar eu il iubeam dar mai mult iubeam cum ma mintea, intr-o zi m-am taiat pentru el a doua zi aflu ca el pleaca in austria il intreb intr-adevar pleaca zice"nu mah ce ai i-am mintit pe astea sa ma rad de ei" bun, nu mai intra pe mes ce se intampla pe Lore o vad zilnic si imi vine sa ma duc la ea sa sa ii arat tot ce mi-a facut el iar la scoala in ora de franceza am facut atac de panica eram speriata ce o sa ma fac fara el nu mai mancam nu facem bimic doar stateam in fata pc-ului si asteptam ca el sa intre pe mess si plangeam si plangem ai mei au vazut taieturile urmatoarelele zile tremuram am crezut ca mor m-au dus la spital au descoperit ca am infectie la rinichi eu aveam si la scoala programare la psiholog de la spital mi-au dat trimitere intr-un alt oras la alt spital si acolo acelasi lucru pshiologul mi-a dat medicamente mai ma duc acolo ca ma pun la aparate am fost la echografie inca ma duc la spital la control in fiecare 3 zile acum ma trimit ai mei la inca 4 psihologi si la terapie si la psihoterapie eu acum am devenit dependenta de droguri su de fumat... Ce credeti de povestea mea toate astea pentru un baiat? astept parerihappy!

Răspuns Câştigător
| ScreamoEmoGirl a răspuns:

Poii nu trebuie sa pui nici o data suflet pentru un baiatoh go on pentru ca vei suferiisad si eu am patit asa si m-am simtit rau pentru u baiat dar apoi am gasit altul si nu mai trebuie sa faci chestii din astea. gandeste-te de 10 ori inainte sa faci greselile astea sa te tai sau etcsad nu meritaoh go on DACA TE IUBESTE PROSTULL SE VA INTOARCE LA USA TA:p:p dar nu mai fii trista o sa fie bine pupic:* sper ca team putut ajuta

2 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Foloseste semne de punctuatie! Pentru ca tot ce ai scris e tot o apa si un pamant. Si legat de problema ta. Nu merita toate astea pentru un baiat

| crisxd a răspuns:

Pune semne de punctiatie!