| OchiVerzi202 a întrebat:

Buna. Am cateva intrebari pentru persoanele cu experienta in relatii de lunga durata. Voi cum tratati problema foarte jenanta a vanturilor in cuplu? Dupa cat timp de relatie devine mai putin jenant sau acceptabil sa tragi un vant in prezenta partenerului sau partenerei? Daca esti cu perechea ta pe canapea, va uitati la un film si iti vine sa tragi un vant, ce faci? Il tragi acolo sau te duci in alta camera? Dar daca e ora 2 noaptea, sunteti in pat, dormiti si iarasi iti vine sa tragi una, te ridici si iesi din camera sau o tragi acolo?
Desi suntem intime, eu si iubita mea nu am reusit inca sa trecem peste rusinea de a face asta una in fata celeilalte. E o dovada de lipsa de maturitate ca nu avem inca lejeritatea de a face asta. Daca vom ajunge la acest nivel de lejeritate, va fi un semn de nesimtire, ca ne-am saturat una de alta si nu ne mai pasa? Voi cum va descurcati in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

N-as putea niciodata sa fac asta langa partenerul meu si nici eu nu as accepta asta de la el. Mi se par triste relatiile unde nu mai exista vreo bariera si fiecare face absolut ce ii vine, cand ii vine. Dezgustator. Bunul simt a ramas la el acasa. Mi s-ar parea cel mai frumos sa parasesti camera si sa te duci la toaleta in acele momente, mai ales cand sunteti foarte aproape, poate sa fie cu sunet sau mirositor. Asa daca sunteti la ceva distanta, ai putea sa incerci sa dai, dar, pentru a preveni orice accident neplacut, mai bine te scuzi la toaleta. Iar noaptea, nu cred ca se trezeste cineva noaptea si simte ca ii vine. Mai dau oamenii in somn, asta nu-i crima, ca nu o faci intentionat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E de prost gust si lipsa de educatie sa te besesti in fata oricui. Nu e mai profunda de atat problema.

| relian a răspuns:

Du-te si cauta un barbat, nu mai umblalti cu rahaturi. Mai aveti curajul sa veniti si in public sa va aratati nesimtirea, sau ca sinteti defecte, unde a ajuns omenirea asta frate, o sa ajungem direct in prapastie cu oameni ca tine.

Ce tupeu de nesimtita sa vii sa iti arati defectul asta de lesbianca, duva la jalea de erori alea naturi ce sunteti laughing
Nu va este suficient ca sinteti lasati in pace, acu trebuie sa va suporte lumea normala si in public, fa la tine acasa orice, tine pentru tine chestii libidinoase, nu-ti arata defectul si eroarea care o ai, poate oamenii nu-s curiosi de rahatu vostru.

Sinteti intime laughing ba esti copac, luavar vintu ala mare sa va ia pe sus si sa va duca unde o dus mutu iapa si surdu capra laughing