| nimeni100 a întrebat:

Am cum sa raman insarcinata daca in timpul sexului anal am simtit ceva umed in apropierea vaginului (acel ceva era lichid preejeculator si nu a intrat in interiorul vaginului) si avand in vedere ca m-am sters imediat?

1 răspuns:
| Pysu a răspuns:

Ai 100% sanse sa NU ramai gravidahappy, deoarece daca nu a intrat in vagin acel lichid nu ai cum sa ramai gravida, mai ales daca ESTI VIRGINA.winking Chiar daca intra acel lichid si nu erai virgina erau sanse foarte mici sa ramai gravida, pentru ca acel lichid nu prea contine spermatozoizi, doar daca partenerul tau nu s-a masturbat in ultimile 3-4 zile inainte sa faceti dragoste.winking fundita?